9657_0.jpg

STASSEK Szampon z proteinami jedwabiu Equigold Premium 750 ml

VEREDUS Super Sheen Shampoo 500 ml

VEREDUS Super Sheen Shampoo 500 ml

STASSEK Szampon Equigold 500 ml

30,00 zł
Dostępność: 5-10 dni
SKU
360007

Łagodny i delikatny, zawierający naturalne natłuszczające składniki. Equigold jest szamponem najwyższej jakości stworzonym z myślą o końskim włosiu i skórzeEquigold zawiera wyselekcjonowane specjalne składniki, które delikatnie i całkowicie oczyszczają włos i skórę koni. Posiada neutralne pH, nie zawiera środków zapachowych i jest wyjątkowo łagodny. Szampon nie pozbawia skóry i sierści jej naturalnych właściwości i nie wysusza jej, nawet gdy koń jest regularnie kąpany. Struktura włosa jest wzmocniona od samego korzenia bez żadnych podrażnień skóry. Equigold zachowuje naturalne funkcje ochronne skóry i sierści konia. Dlatego też może być używany w przypadku bardzo wrażliwych koni lub koni chowu bezstajennego. Equigold nadaje sierści miękkości i niezwykłego blasku. Grzywa i ogon stają się bardziej puszyste i łatwo je rozczesać.

Sposób użycia: Equigold jest nanoszony bezpośrednio na wilgotną sierść lub można go rozcieńczyć w wiadrze z wodą i nanieść za pomocą gąbki. Delikatnie wmasować, a po krótkim czasie całkowicie spłukać wodą. Podczas procesu tworzenia składu szamponu, została zwrócona uwaga na fakt, aby Equigold nie wytwarzał zbyt dużo piany, dzięki czemu może być z łatwością całkowicie spłukany, nie zostawiając pozostałości na sierści

Uwaga: jeżeli po umyciu szamponem Equigold zastosowany zostanie spray Equistar do ogona, grzywy i sierści, masz doskonale dostosowany program pielęgnacyjny, z długotrwałym efektem dla konia.

Opakowanie: butelka 500 ml.

Więcej informacji
Dostępność 5-10 dni
Producent Stassek
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STASSEK Szampon Equigold 500 ml
Twoja ocena