Rabaty dla stałych klientów

Rozpieszczaj siebie i swojego konia kupując taniej! Nagradzamy lojalność.

Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy następujące rabaty:

 1. Darmowa dostawa: przy zamówieniach powyżej 299 zł o wadze do 25 kg, koszty przesyłki pokrywa sklep.
 2. Stały rabat do 7%: klientom posiadającym konto w naszym sklepie internetowym oferujemy następujące progi rabatowe:
  od 500 zł - 2% rabatu
  od 800 zł - 5% rabatu
  od 2500 zł - 7% rabatu
 3. Rabaty naliczane są automatycznie przez nasz system w momencie zrealizowania zamówienia. Podane kwoty są sumą wszystkich zrealizowanych zakupów wykonanych przez klienta w sklepie www.pasi-konik.pl od momentu jego zarejestrowania w sklepie. Rabat nalicza się od następnego zamówienia.
 4. Zapisz się do naszego newslettera teraz i nie przegap kolejnej promocji. 
 5. Kilka razy w roku organizujemy akcje promocyjne, polegające na przecenie różnych grup produktów lub dołączaniu do zakupów kuponów rabatowych z kodami zniżkowymi na zakupy w naszym sklepie. Kod należy wpisać w okienku 'zastosuj kod rabatowy' podczas składania zamówienia.
 6. Rabaty ani zniżki nie łączą się. Zawsze automatycznie jest naliczana większa, bardziej korzystna zniżka.

Posiadasz Kartę Stałego Klienta sklepu PASI-KONIK wydaną w sklepie stacjonarnym?

Jeśli tak, to aby móc korzystać ze swoich rabatów przy zamówieniach składanych w naszym sklepie internetowym najpierw załóż w nim konto, potem napisz do nas maila na adres internet@pasi-konik.pl i podaj w nim kod kreskowy ze swojej karty. Twój rabat zostanie przypisany na stałe do twojego konta internetowego.

Chcesz poczytać o systemie rabatowym w naszych sklepach stacjonarnych? Tutaj możesz pobrać regulamin, a tutaj Formularz Karty Stałego Klienta. Aby przystąpić do naszego programu lojalnościowego należy go wypełnić i przynieść do sklepu wraz z paragonami na kwotę min. 800 zł. Formularz również jest dostępny na miejscu w każdym z naszych sklepów. Zapraszamy!

WAŻNE: Zarówno w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych promocje są przeprowadzane oddzielnie i nie pokrywają się.