Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
HIPPICA Czapsy oficerkowe skórzane 48h

HIPPICA Czapsy oficerkowe skórzane 48h

HIPPICA Czapsy skórzane miękkie Roma 48h

335,00 zł
Dostępność: Wybierz opcje
Tylko %1 pozostał
SKU
hippica_roma_48h

Sztylpy Roma zostały zaprojektowane tak, aby w połączeniu ze sztybletami Hippica tworzyły produkt podobny do oficerków jeździeckich. Wykonane z cienkiej, odpornej na przecieranie skóry. Dzięki swej elastyczności doskonale układają się na łydce. Bogata rozmiarówka zapewnia dopasowanie sztylpów dla każdego jeźdźca. Sztylpy na tylnej krawędzi wyposażone są w mocny plastikowy, przetestowany na trudne warunki zamek. Dodatkowo wyposażone są w elastyczną wstawkę wykonaną z gumy dzięki której sztylpy lepiej dolegają do łydki.  Przepisy zezwalają na starty w tych sztylpach, z wyłączeniem dyscypliny ujeżdżenia. Przez ujeżdżeniowców doceniane są na codziennych treningach. Sztylpy te pielęgnujemy preparatami do pielęgnacji obuwia.

Przy zamawianiu czapsa podajemy ich długość i obwód łydki. Długość mierzymy od punktu znajdującego się z tyłu, mniej więcej w środku pięty do zgięcia pod kolanem - długość zamka z tyłu. Obwód łydki - szerokość - mierzymy w jej najgrubszym miejscu tak by pod miarkę zmieścił się ciasno jeden palec. Kolor brązowy jest na zamówienie.

UWAGA: NA BUTY W KOLORZE BRĄZOWYM CZAS OCZEKIWANIA WYDŁUŻA SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD DOBRANIA PRZEZ FIRMĘ HIPPICA ODPOWIEDNIEJ JAKOŚCI SKÓRY. PRZEWIDYWANY CZAS OCZEKIWANIA TO 1,5-2 MIESIĄCA.

Więcej informacji
Producent Hippica
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HIPPICA Czapsy skórzane miękkie Roma 48h
Twoja ocena