hufstrahlvital +.JPG

EFFOL Med HoofVital GelSpray 75 ml

ABSORBINE Hooflex Frog and Sole Care 355 ml 48h

ABSORBINE Hooflex Frog and Sole Care 355 ml 48h

BLACK HORSE Spray wysuszający do problemów z gniciem strzałki Dry Hoof 300ml 48h

60,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
bh.spray.do.strzalek.300_48h

Opis produktu:

Płynny preparat Dry Hoof Spray do pielęgnacji okolic rowków strzałkowych i podeszwy kopyta. Do stosowania każdorazowo po korekcji kopyt, przy rozczyszczaniu kopyt u koni stojących na wilgotnym podłożu, w przypadku wystąpienia problemu gnijących strzałek. Kompozycja siarczanów miedzi, cynku i glinu wykazuje działanie ściągające, antyseptyczne i przeciwzapalne. Likwidując bakterie i grzyby usuwa również nieprzyjemny zapach, który towarzyszy problemowi gnicia. Dry Hoof Spray jest polecany w profilaktyce kopyt  jak również w zaawansowanych przypadkach gnicia strzałki kopytowej. Poprawa widoczna już po 3-4 dniach stosowania.
Idealne uzupełnienie kuracji Pastą siarczanową Black Horse w przypadku problemów gnijących strzałek. 

Stosowanie: Preparat należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku. Jako kuracja: Stosować codziennie przez 7 dni, a następnie 2-3 razy w tygodniu dla zapewnienia ochrony podeszwy i strzałki kopytowej. Profilaktycznie: stosować 1-2 razy w tygodniu 

Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Używać w rękawiczkach. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed działaniem mrozu. Nie stosować w pobliżu ognia.

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Black Horse
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BLACK HORSE Spray wysuszający do problemów z gniciem strzałki Dry Hoof 300ml 48h
Twoja ocena