Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
HF-TheraConditioner.png

ABSORBINE Hooflex Liquid Conditioner 450 ml 48h

BLACK HORSE Spray wysuszający do problemów z gniciem strzałki Dry Hoof 300ml 48h

60,00 zł
Dostępność: 48h
SKU
bh.spray.do.strzalek.300_48h

Opis produktu:

Płynny preparat Dry Hoof Spray do pielęgnacji okolic rowków strzałkowych i podeszwy kopyta. Do stosowania każdorazowo po korekcji kopyt, przy rozczyszczaniu kopyt u koni stojących na wilgotnym podłożu, w przypadku wystąpienia problemu gnijących strzałek. Kompozycja siarczanów miedzi, cynku i glinu wykazuje działanie ściągające, antyseptyczne i przeciwzapalne. Likwidując bakterie i grzyby usuwa również nieprzyjemny zapach, który towarzyszy problemowi gnicia. Dry Hoof Spray jest polecany w profilaktyce kopyt  jak również w zaawansowanych przypadkach gnicia strzałki kopytowej. Poprawa widoczna już po 3-4 dniach stosowania.
Idealne uzupełnienie kuracji Pastą siarczanową Black Horse w przypadku problemów gnijących strzałek. 

Stosowanie: Preparat należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku. Jako kuracja: Stosować codziennie przez 7 dni, a następnie 2-3 razy w tygodniu dla zapewnienia ochrony podeszwy i strzałki kopytowej. Profilaktycznie: stosować 1-2 razy w tygodniu 

Preparat wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Używać w rękawiczkach. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed działaniem mrozu. Nie stosować w pobliżu ognia.

Więcej informacji
Dostępność 48h
Producent Black Horse
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BLACK HORSE Spray wysuszający do problemów z gniciem strzałki Dry Hoof 300ml 48h
Twoja ocena