Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
65275.png

BERIS Wielokrążek Tongue Port Bar 18 mm

65276.png

BERIS Wielokrążek Prime 18 mm

BERIS Wielokrążek Konnex Tongue Port Bar 18 mm

525,00 zł
Dostępność: 7-14 dni
Tylko %1 pozostał
SKU
65277

Misją firmy Beris jest ochrona delikatnego końskiego pyska. Od ścięgierza do kółek wędzidłowych, każda metalowa część jest formowana ręcznie, spawana i wygładzana do perfekcji. Innowacyjny design ścięgierzy zapewnia lepszą akceptację wędzidła przez konie i ułatwia komunikację między koniem a jeźdźcem. Wszystkie ścięgierze firmy Beris wykonane są z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności, specjalnie przetwarzanego, dzięki czemu wykończenie ich powierzchni nie ma sobie równych na rynku. Gładkie, łatwo przesuwające się w pyskach (nawet przy niewielkiej produkcji śliny) są chętniej akceptowane przez konie, które chętnie je żują. W zależności od modelu wędzidła dostępne są w kilku różnych giętkościach ścięgierzy, od najbardziej elastycznego extra soft do sztywnego hard.

WIELOKRĄŻEK:

 

Wędzidło, którego kółka wędzidłowe składają się z trzech połączonych pierścieni jest połączeniem wsparcia z boków pyska, dźwigni i efektu podnoszącego w jednym. Moc wywieranego efektu zależna jest od podpięcia wodzy – im niżej są podpięte tym mocniejszy efekt uzyskamy.

 

KONNEX PORTED MOUTHPIECE:

Kombinacja wędzidła z portem oraz motylkowego - wędzidło typu KONNEX posiada cieńszy i szerszy (bardziej płaski) ścięgierz, przyjemnie układa się w końskim pysku, zapewnia więcej miejsca.

Port - wygięty, lekko wypłaszczony ścięgierz - zostawia więcej miejsca na język i pomaga zapobiegać przekładaniu języka nad wędzidłem.

Ten rodzaj ścięgierza polecany jest dla koni z mniejszą ilością miejsca w pysku (w bardzo szlachetnym typie) , koni starszych (ze względu na zmiany dentystyczne), koni z dużym, mięsistym językiem oraz dla koni mocno reagujących na nacisk wywierany na język.

Grubość ścięgierza: 18 mm

Wysokość portu: 30 mm

Więcej informacji
Dostępność 7-14 dni
Producent Beris
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BERIS Wielokrążek Konnex Tongue Port Bar 18 mm
Twoja ocena