Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
65244.png

BERIS Wędzidło zwykłe Butterfly Bar 18 mm

65247.png

BERIS Wędzidło zwykłe Konnex Tongue Port Bar 18 mm

BERIS Wędzidło zwykłe Tongue Port Bar 18 mm

220,00 zł
Dostępność: 7-14 dni
Tylko %1 pozostał
SKU
65245

Misją firmy Beris jest ochrona delikatnego końskiego pyska. Od ścięgierza do kółek wędzidłowych, każda metalowa część jest formowana ręcznie, spawana i wygładzana do perfekcji. Innowacyjny design ścięgierzy zapewnia lepszą akceptację wędzidła przez konie i ułatwia komunikację między koniem a jeźdźcem. Wszystkie ścięgierze firmy Beris wykonane są z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności, specjalnie przetwarzanego, dzięki czemu wykończenie ich powierzchni nie ma sobie równych na rynku. Gładkie, łatwo przesuwające się w pyskach (nawet przy niewielkiej produkcji śliny) są chętniej akceptowane przez konie, które chętnie je żują. W zależności od modelu wędzidła dostępne są w kilku różnych giętkościach ścięgierzy, od najbardziej elastycznego extra soft do sztywnego hard.

 

TONGUE PORT BAR:

Specjalnie profilowane wędzidło z tzw. Portem - wygiętym, lekko wypłaszczonym ścięgierzem, dzięki czemu zostawia więcej miejsca na język. Wiele koni lepiej pracuje na wędzidłch z portem – chętniej żują, są bardziej przepuszczalne. Wędzidło tego typu będzie także pasowało dla koni próbujących przekładać język nad wędzidło – port pomoże fizycznie zapobiegać przekładaniu, zmniejszony nacisk może wyeliminować jedną z przyczyn takiego zachowania.

Ten rodzaj ścięgierza polecany jest dla koni nietolerujących standardowo profilowanych wędzideł, nacisku na język i w konsekwencji broniących się przed kontaktem, machających głową, itp.

Średnica kółek wędzidłowych: 7,5 cm

Grubość ścięgierza: 18 mm

Wysokość portu: 30 mm

Więcej informacji
Dostępność 7-14 dni
Producent Beris
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BERIS Wędzidło zwykłe Tongue Port Bar 18 mm
Twoja ocena