Termobuty przygotuj się na zimę - sprawdź naszą ofertę
65245.png

BERIS Wędzidło zwykłe Tongue Port Bar 18 mm

65246.png

BERIS Wędzidło zwykłe Prime 18 mm

BERIS Wędzidło zwykłe Konnex Tongue Port Bar 18 mm

220,00 zł
Dostępność: 7-14 dni
Tylko %1 pozostał
SKU
65247

Misją firmy Beris jest ochrona delikatnego końskiego pyska. Od ścięgierza do kółek wędzidłowych, każda metalowa część jest formowana ręcznie, spawana i wygładzana do perfekcji. Innowacyjny design ścięgierzy zapewnia lepszą akceptację wędzidła przez konie i ułatwia komunikację między koniem a jeźdźcem. Wszystkie ścięgierze firmy Beris wykonane są z tworzywa sztucznego bezpiecznego dla żywności, specjalnie przetwarzanego, dzięki czemu wykończenie ich powierzchni nie ma sobie równych na rynku. Gładkie, łatwo przesuwające się w pyskach (nawet przy niewielkiej produkcji śliny) są chętniej akceptowane przez konie, które chętnie je żują. W zależności od modelu wędzidła dostępne są w kilku różnych giętkościach ścięgierzy, od najbardziej elastycznego extra soft do sztywnego hard.

 

KONNEX PORTED MOUTHPIECE:

Kombinacja wędzidła z portem oraz motylkowego - wędzidło typu KONNEX posiada cieńszy i szerszy (bardziej płaski) ścięgierz, przyjemnie układa się w końskim pysku, zapewnia więcej miejsca.

Port - wygięty, lekko wypłaszczony ścięgierz - zostawia więcej miejsca na język i pomaga zapobiegać przekładaniu języka nad wędzidłem.

Ten rodzaj ścięgierza polecany jest dla koni z mniejszą ilością miejsca w pysku (w bardzo szlachetnym typie) , koni starszych (ze względu na zmiany dentystyczne), koni z dużym, mięsistym językiem oraz dla koni mocno reagujących na nacisk wywierany na język.

Średnica kółek wędzidłowych: 7,5 cm

Grubość ścięgierza: 18 mm

Wysokość portu: 30 mm

Więcej informacji
Dostępność 7-14 dni
Producent Beris
W promocji Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BERIS Wędzidło zwykłe Konnex Tongue Port Bar 18 mm
Twoja ocena